top of page
D7E37D9E-ED40-4FF3-8E14-AD7164A95459.jpe

Trailraising

Trailrunning & Fundraising

Aby sny neostali snami. Pobežím 235 km po horách. Pre deti z #ucenieprezivot.

 

Rozhodol som sa splniť si vlastný sen a zároveň tak pomôcť splniť sny detí zo znevýhodnených rodín. Aby sny detí neostali len snami.

Mojim snom je prebehnúť horami trasu dlhú 235 km s prevýšením okolo 7.800 metrov. Z Lozorna do Papradna, po slovensko-moravskej hranici, hrebeňom Malých Karpát, Bielych Karpát a Javorníkov. 

Snom detí je zažiť v lete tábor a výlety. Týmto behom podporujem finančnú zbierku pre Úniu materských centier. Deti zapojené do programu Učenie pre život väčšinou nepoznajú tábory či spoločné výlety. Pre väčšinu z nás je to nepredstaviteľné, ale je to tak.

Toto je druhý ročník môjho behu, po premiére v roku 2021. TU si môžete prečítať moje zážitky.

Prekonajte sa aj VY a prispejte deťom na tábor. Každý príspevok sa počíta. Všetky vyzbierané peniaze pôjdu priamo na účet Únie materských centier.

S propagáciou behu mi pomôžu moji spolubežci, ktorí sa budú na jednotlivých etapách striedať. Zároveň si budeme mentálnou podporou počas behu. Mňa bude tiež poháňať vpred pocit, že pomáham dobrej veci. A príspevky darcov na konte zbierky budú mojim záväzkom bežať do konca. Dúfam, že moje telo to vydrží.

Verím, že to bude užitočných aj príjemných 6 dní. Dlhá trasa sľubuje veľa zážitkov, stretnutí, kríz a radosti.

Teším sa na cestu aj na cieľ.

 

A beriem si na to celé dovolenku v práci aj doma.

Konečne :-)

_______

Fundraising pre projekt Učenie pre život v rámci celosvetovej iniciatívy The Human Safety Net.

Projekt Učenie pre život pomáha deťom zo znevýhodnených rodín rozvíjať ich vedomosti a zručnosti a dáva im šancu na lepší život. Partnerom a garantom projektu je Únia materských centier.

Popis trate​

Celkovo 235 km dĺžkových a 7.800 metrov výškových. 

ŠTART v pondelok 6.6.2022 o 6:00 od kostola v Lozorne.

LIVE - počas celého behu bude k dispozícii live GPS tracking.

 

Pre záujemcov, ktorí by sa chceli pridať po trati. Pridať či odpojiť sa dá na mnohých miestach kde trasa križuje cesty dostupné autom. Bohužiaľ nedokážem zabezpečiť prepravu ani ubytovanie pre záujemcov spolubežcov.

Trasa.jpg
bottom of page